Pompy ciepła

Aquarea All in One - powietrzna pompa ciepła

Zapewnia ciepłą wodę użytkową, ogrzewanie i chłodzenie z jednego zintegrowanego, kompaktowego urządzenia.

Panasonic Aquarea

Wszystko w jednym systemie

Aquarea High Performance to seria do nowych instalacji i domów o niskim zużyciu energii. Wyjątkowa wydajność i oszczędność energii przy zminimalizowanej emisji CO2 i minimalnej przestrzeni to klucz do sukcesu tych urządzeń. Połączenie najnowszej technologii wraz z przystępną cena i prostą obsługą gwarantuje stworzenie energooszczędnej przestrzeni, indywidualnie dopasowanej do każdego budynku.

Sterowanie za pomocą smartfona, tabletu lub komputera

Aquarea Smart Cloud i Aquarea Service Cloud - najbardziej zaawansowane sterowanie ogrzewaniem na dziś i na przyszłość. Dedykowana aplikacja zapewnia wygodę użytkowania. Jej intuicyjna i prosta obsługa pozwala na zdalne zarządzanie systemem. W znacznym stopniu ułatwia jego obsługę i zmianę ustawień.

Klimakonwektory do ogrzewania i chłodzenia

Aquarea All in One należy do nowej generacji pomp ciepła Panasonic służących do ogrzewania, chłodzenia i dostarczania ciepłej wody użytkowej w domu. Działa sprawnie i szybko nawet przy skrajnych temperaturach zewnętrznych. Aquarea All in One jest dużym urządzeniem posiadającym wbudowany zbiornik na ciepłą wodę użytkową. Jego instalacja to gwarancja oszczędności energii oraz wydajności pracy.

Pompa ciepła + panel fotowoltaiczny

Aquarea może synchronizować się z panelami PV. Dzięki tej funkcji zapotrzebowanie na ogrzewanie, chłodzenie i produkcję ciepłej wody użytkowej jest dostosowane do produkcji paneli PV.

Dofinansowanie do 55.600 zł na pompy ciepła!

Z naszą pomocą pozyskasz dodatkowe środki. Dbamy o to, by przygotowany przez
nas wniosek był rozpatrzony w pierwszej kolejności.

Pompa ciepła Aquarea T-CAP

Zapewnia energooszczędne zaopatrzenie w gorącą wodę do grzejników i ogrzewania podłogowego, jak również w ciepłą wodę użytkową nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Panasonic Aquarea

Szeroka gama rozwiązań

Aquarea T-CAP jest idealnym rozwiązaniem do zasilania grzejników lub ogrzewania podłogowego wodą grzewczą o temperaturze do 60°C. Pracuje jako samodzielny system lub w połączeniu z istniejącym kotłem. Szeroki zakres mocy od 9 do 16 kW pozwala w pełni dostosować system do potrzeb domu. Uniwersalność oraz dostępność wysokotemperaturowych pomp ciepła Panasonic sprawia, że urządzenia te cieszą się coraz większym uznaniem i popularnością. Przeznaczone są do modernizowanych instalacji, opartych głównie na grzejnikach.

Oszczędność

Pompy ciepła Panasonic są urządzeniami opracowanymi przez najlepszych technologów. W swoim działaniu wykorzystują nowoczesne technologie, które zapewniają zarówno wygodę użytkowania, jak i wysoką oszczędność w trakcie eksploatacji. Przy aktualnych cenach surowców kopalnianych ogrzewanie za pomocą pomp ciepła jest znacznie korzystniejsze finansowo. Jeżeli klient decyduje się także na instalację PV, rachunki za prąd i ogrzewanie stają się minimalne.

Łatwa obsługa

Aquarea All in One: ta seria inteligentnie integruje najlepszą technologię Hydrokit z najwyższej jakości zbiornikiem ze stali nierdzewnej, który nie wymaga konserwacji.

Pompy ciepła to wysoce wydajne i przyjazne środowisku źródło ogrzewania domów. Korzystaj z energii odnawialnej obniż swoje rachunki

Jako Propartner firmy Panasonic zapewnimy Ci sprzęt najwyższej jakości oraz najlepsze warunki montażowe i serwisowe. Wiemy, czego potrzeba, aby zapewnić Ci wydajny system, który skutecznie ogrzewa dom, jednocześnie utrzymując niskie koszty eksploatacji. Nasze powietrzne pompy ciepła Panasonic są objęte najdłuższą w branży aż 5-letnią gwarancją.

NTW Sieradz zajmie się za Ciebie całą dokumentacją i uruchomieniem systemu, upewniając się, że pompa ciepła jest poprawnie zainstalowana oraz spełnia kryteria wymagane dla dotacji dla programów Czyste Powietrze, Moje Ciepło i Mój Prąd. Jesteśmy firmą, która dba o klientów i ich wymagania. W razie potrzeby oferujemy także szybki serwis i pomoc w naprawieniu ewentualnych wad wynikających z eksploatacji urządzeń.

Oszczędność energii i pieniędzy

Nowoczesne instalacje grzewcze zadbają o ciepło w Twoim domu oraz znacząco obniżą rachunki Twojego domu.

Bezpieczeństwo

Elementy systemu są dobrane tak, aby gwarantowały pełną satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowania.

Pompa ciepła Panasonic

Dotacja na pompę ciepła
z programu Czyste Powietrze

Pompy ciepła odgrywają ważną rolę w redukcji emisji dwutlenku węgla z domów jednorodzinnych i firm, dzięki czemu możesz uzyskać dotacje na powietrzne pompy ciepła, przy minimum formalności.

Wykorzystaj moc żywiołów

Złożymy za Ciebie wniosek

Fachowo przygotujemy odpowiedni wniosek i złożymy go w urzędzie oraz dobierzemy sprawdzone przez nas urządzenia.

Postaw na sprawdzony montaż

Dotacja do 55.600 zł

W ramach programu możesz otrzymać nawet 55.600 zł dofinasnowania, które pomogą sfinansować Twoją inwestycje.

Serwis i montaż pomp ciepła

Umów się na spotkanie z doradcą technicznym

Skontaktuj się z nami już dziś. Doradzimy Ci najlepiej jak umiemy!

Wykorzystanie ekologicznych pomp ciepła Panasonic na terenie Sieradza

Pompy ciepła Panasonic są innowacyjnymi urządzeniami powstałymi z myślą o rozwoju rynku produktów energooszczędnych. W działaniach tej firmy nie bez znaczenia są także kwestie ekologiczne. Pompy ciepła to urządzenia, które są przyjazne dla środowiska naturalnego i przyczyniają się do ograniczenia zanieczyszczenia.

Propartner Panasonic

Jesteśmy Propartnerem firmy Panasonic, która na rynku wyróżnia się innowacyjnym podejściem do wytwarzania pomp ciepła. Status ten otrzymaliśmy, ze względu na wykonanie w ubiegłym roku dużej liczby zweryfikowanych i zaopiniowanych przez producenta montaży. Uzyskana autoryzacja sprawia, że jesteśmy firmą zaufaną i kompetentną. Nasze działania nastawione są na dbanie o potrzeby klientów i podniesienie komfortu ich życia. Montaż pompy ciepła wiąże się przede wszystkim z niezależnością od cen rynkowych. Inwestycja w niezależne systemy energetyczne staje cię coraz bardziej opłacalna. Wzrost zainteresowania OZE wśród klientów jest także związany z polityką wprowadzaną na całym świecie. Stąd również pojawienie się szeregu programów, które zachęcają obywateli do zmiany źródeł energii poprzez dofinansowania. Tendencja do wykorzystywania energii naturalnej wzrasta. Ekologiczne pozyskiwanie energii w długoletniej perspektywie staje się, więc coraz bardziej opłacalne. Jeżeli szukasz sprawdzonego i doświadczonego Propartnera firmy Panasonic to skontaktuj się z nami. Nie czekaj i już dziś sprawdź, jak szybko i skutecznie zmienić źródła pozyskiwania energii w twoim domu!

Kompaktowa pompa ciepła Panasonic

Nowoczesna i kompaktowa pompa ciepła Panasonic to urządzenie, które zapewnia komfort cieplny i wygodę użytkowania. Koszt inwestycji będzie bardzo przystępny, dzięki możliwości skorzystania z dotacji do pompy ciepła. Doskonałe parametry techniczne uzyskane dzięki prawidłowemu montażowi pompy pozwalają uzyskać idealne warunki cieplne w ogrzewanych pomieszczeniach. Instalacja pompy ciepła Panasonic wpływa na poprawę efektywności energetycznej budynków, o czym przekonało się wielu naszych zadowolonych klientów z Kalisza, Pabianic, Wielunia, Zduńskiej Woli i innych miejscowości.

Prosta obsługa pompy ciepła Panasonic

Pompa ciepła Panasonic nie wymaga skomplikowanej obsługi, a prace serwisowe można powierzyć również naszej wykwalifikowanej ekipie instalatorów. Jako ProPartner firmy Panasonic zapewniamy, że system odznacza się wysoką wydajnością, a sprawdzona jakość komponentów pompy grzewczej Panasonic jest gwarancją niezakłóconej pracy urządzenia przez długi czas. Pompy ciepła Panasonic sprawdzają się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych, ponieważ bogaty wybór tych urządzeń sprawia, że łatwo je dopasować do różnego typu obiektów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pomp ciepła Panasonic!